2010-09-20

Dažniausiai užduodami klausimai


 Transfer faktoriai

1. Kas yra Transfer faktoriai?
Transfer factoriai yra labai efektyvi imuninės informacijos perdavimo sistema, kurią gamta sukūrė imunitetui perduoti. Transfer faktoriai yra mažų peptidų, kuriuos sudaro 44 aminorūgštys, grandinė.Tai imuniteto intelektas(informacija) ir intuicija(nano technologija).Del optimalaus imuniteto veikimo, jai būtina informacija,o informacija užkoduota mažytėje molekulėje, pavadintoje „transfer factor“.

2. Kokia yra Transfer Factor atradimo istorija?
Imunologija yra palyginti jaunas mokslas. Ji atsirado, kai Luji Pasteras, vienas garsiausių atradėjų medicinos istorijoje, XIX a. pabaigoje išrado skiepų technologiją (vakcinavimą), I. Mečnikovas sukūrė mokslą apie fagocitozę, nurodydamas jos svarbą imunitetui, o P. Erlichas XX amžiaus pradžioje atrado antikūnus. Du pastarieji atradimai pelnė Nobelio premiją.
Vystantis mokslui  ir naujausioms technologijoms, 1949 m. daktaras H. Šervudas Lorencas padarė revoliucinį atradimą, pradedantį naują imunologijos puslapį. Jis aptiko anksčiau nežinomas substancijas, itin svarbias imunitetui.Vyr.imunologas H.Š. Lorencas (Niujorko universitetas) pavadino jas Transfer faktoriais.


3. Kas yra priešpienis?
Priešpienis yra skystis, išsiskiriantis iš motinos pieno liaukų tuoj pat po vaiko gimimo.90% priešpienio sudaro informacinės molekulės-mikropeptidai.   

4. Kodėl mokslininkai ėmė ieškoti Transfer faktorių priešpienyje?
Pastebėta, kad jei ką tik gimę veršeliai neturi galimybės gerti motinos pieno, dažnai jie greit žūva, nepaisant kito maisto gausos. Juos pražudo įvairios infekcijos. Mokslininkai nustatė, kad motina perduoda pirminę transfer factorių informacija per pirmus 5ml  priešpienio,iškart gimus kūdikiui. Kūdikio imuninė sistema „pasileidžia“ pirmiesiems priešpienio lašams papuolus ant žarnyno peyer‘io plokštelių.Jeigu ant šitu plokšteliu pirmieji lašai su transfer factoriais,imunine sistema bus ‚paleista‘ teisingai.Jeigu ant jų papuls tik priešpienis,imunitetas veiks principu “ bandau, ir klystu“.


5. Kokie yra priešpienio panaudojimo kaip kompanijos 4Life XF Transfer faktorių šaltinio pranašumai?
Transfer faktoriai gali perduoti imunitetą žmonėms net tais atvejais, kai jų šaltinis yra kitos rūšies žinduolis. Stambieji raguočiai turi stiprią imuninę sistemą, kuri padeda jiems išgyventi visiškos antisanitarijos sąlygomis. Jų “didyriškoji” imuninė sistema gamina efektyvias Transfer faktorių formas.

6. Koks yra Transfer faktorių veikimo mechanizmas?
Transfer faktoriai yra subalansuotas trijų atskirų frakcijų, kurios užtikrina efektyvų imuninį atsaką, mišinys. Tai INDUKCINĖ (stimuliatoriai), ANTIGENINĖ SPECIFINĖ ir SUPRESORINĖ (slopinančioji) frakcijos. Indukcinė frakcija užtikrina fundamentalią imuninės sistemos treniruotę, kad ji visada būtų pasiruošusi kovoti. Antigeninė specifinė frakcija primena informacinius biuletenius , kurie padeda atpažinti ypatingus  infekcijos požymius. Supresorinė frakcija geba atpažinti  ir nuraminti imuninę sistemą, grąžindama jos funkciją į pradinę padėtį. Skirtingai nuo daugumos maisto papildų, skirtų imuninei sistemai, užtikrinančių „statybos blokus“ jos normaliam funkcionavimui, Transfer faktoriai yra imuninės sistemos „intelektas“. Būtent imuninė informacija ir mokymas padeda  imuninei sistemai atlikti savo funkciją.

7. Ar gali žmonės, alergiški pienui ir netoleruojantys laktozės, vartoti Transfer Factor XF?
Transfer faktorius XF nesukelia alerginių reakcijų. Paprastai alergizuoja stambieji pieno baltymai (imunoglobulinai ir kazeinai). Jie iš Transfer Factor XF pašalinami. Žmonės, kurie netoleruoja laktozės, gali suvartoti iki 3 g šios medžiagos be kokių nors neigiamų pasekmių. Transfer Factor XF laktozės yra daug  mažiau nei nurodyta aukščiau.

8. Ar yra skirtumas tarp 4 Life kompanijos Transfer Factor XF ir džiovinto priešpienio?
Galima sakyti, kad yra esminis skirtumas. Pirmiausia Transfer Factor XF aktyvių ingredientų  koncentracija yra daug didesnė negu džiovinto priešpienio, todėl jis efektyvesnis. Didelė Transfer faktorių koncentracija Transfer Factor XF pasiekiama naudojant sudėtingos technologijos užpatentuotą ultrafiltravimo procesą, kuriam kompanija 4-Life turi licenciją. Be to, Transfer faktoriai skirtingai nuo priešpienyje esančių antikūnų ir baltymų, virškinimo proceso metu nesuyra, lengvai įsiurbiami. Ir galiausiai Transfer Factor XF specialiai stabilizuojamas tam, kad išliktų Transfer faktoriai. Norint išgauti 1kg transfer factorių reikalinga 50 kg džiovinto priešpienio.

9. Ar yra informacijos apie Transfer faktorių saugumą?
Transfer faktoriai yra visiškai saugios medžiagos. Per daugelį metų nuo 1949-ųjų  negauta nė vieno pranešimo, kad klinikinėmis sąlygomis dėl labai didelių jų dozių arba vartojant keletą metų iš eilės būtų kokių nors pašalinių reakcijų.

10. Ar yra mokslinių darbų, skirtų Transfer faktorių problemai?
Per penkiasdešimt metų, praėjusių po daktaro Lawrence atradimo, įvyko 11 mokslinių konferencijų ir išleista maždaug 40 mln. dolerių  mokslo tyrimams. Jų rezultatas – paskelbta per 3000 mokslinių darbų. 1999 metais XI tarptautiniame kongrese, skirtame Transfer faktoriams, Italijos ir Prancūzijos mokslininkai (Giancarlo Pizza, Caterina De Vinci, Aldopaolo Palareti, Dmitri Viza) pateikė 25 metus trukusių Transfer faktorių klinikinių tyrimų rezultatus, gautus jų laboratorijose. Gydyti 1647 pacientai,  sirgę hepatitu, herpesu, AIDS, autoimuninėmis, onkologinėmis ir kitomis ligomis. Trečdalis pacientų buvo stebimi daugiau kaip 20 metų. Tyrimai parodė, kad Transfer faktoriai yra efektyvūs gydant įvairias patologines būkles, be to, nebūta kokių nors toksiškumą įrodančių požymių. Daktaras Viljamas Dž. Chenenas paskelbė monografijų (1,2,3), kuriose sumuojami daugelio Transfer faktorių mokslo tyrimų rezultatai, taip pat komponentų, esančių Transfer Factor Plius.

11. Kas turėtų vartoti Transfer faktorius?
Visi norintieji pagerinti  imuninės sistemos funkciją, turėtų vartoti Transfer Factor XF.

12. Ar Transfer Factor gali vartoti nėščios moterys?
Iki šiol negauta informacijos, kad Transfer faktoriai nėščioms moterims sukeltų kokių nors šalutinių reakcijų.Kad suformuot teisingą  įgimta kudikiui imuniteta,rekomenduojama vartoti Transfer Factor XF  visą nėštumo laikotarpį.

13. Ar galima  Transfer Factor XF duoti kūdikiams?
Gamta sukūrė Transfer faktorių molekules naujagimiams. Skiriant Transfer Factor XF kūdikiams nėra amžiaus apribojimų.

14. Kodėl mums reikia vartoti Transfer Factor XF? Juk imuninę informaciją mes jau esame  gavę kūdikystėje?
Transfer faktoriai, kuriuos kūdikis gauna iš motinos, padeda „mokyti“ jo silpnai išvystytą imuninę sistemą, kad ji galėtų priešintis aplinkos poveikiui. Tačiau dabar žmogaus organizmas patiria ypač daug kenksmingų veiksnių. Be to, dėl amžiaus pakitimų žmogaus imuninė sistema palaipsniui silpsta. Imuninės sistemos stiprinimas gali tapti lemtingu žmogaus sveikatos išsaugojimo veiksniu.

15. Ką daryti, jei  kūdikiai ir vaikai negali nuryti kapsulių?
Kūdikiams nereikėtų duoti net mažų kapsulių. Jos lengvai atidaromos, turinys išpilamas ir dedamas į mišinius arba košelių pavidalo maistą. Vyresniems kaip 2 metų vaikams sukurtos Transfer Factor Kids kramtomosios tabletės.

16. Kuo skiriasi Transfer Factor XF ir Transfer Factor Plius?
Transfer Factor XF skatina imuninę reakciją. Transfer faktoriai yra tarsi įvairių imuninės sistemos specializuotų ląstelių instruktoriai. Jie padeda imuninei sistemai atpažinti išorės priešus ir prieš juos kovoti. Transfer faktoriai yra imuniteto moduliatoriai, tai yra jie padeda normaliam imuninės sistemos funkcionavimui, nes juose yra indukcinė, antigeninė specifinė ir supresorinė frakcijos.
TF Classic turi labiausiai išreikštą supresorinę frakciją (nuraminti aktyvų làstelių dauginimasi)(autoimuniniai susirgimai)), TFClassic perprogramuoja imuninę sistemą (pasireiškia suaktyvejimo reiškiniai),jame yra 1200 ligu antigenų (ligų sukelėjų)informacijos,ir daugiausiai tf iš priešpienio(ne pieno!)Priešpienį 90 % sudaro informacinės molekulės-mikropeptidai(baltymai)kurie sudaryti is 44 amino rugščių,tie peptidai buvo pavadinti transferfactor.
TF Tri-Factor  turi 1500 ligų antigenų atpažinimo informacijos, 300 iš jų-papildomai aktyvių virusų atpažinimo programa (iš kiaušinių trynių), šis produktas- tobuliausia antivirusinė programa,nes paukščių imuninė patirtis turtingesnė ir atsparesnė ,sudėtyje nano frakcija (tai dar smulkesnė tf molekule,kurios tikslas kuo giliau prasibrauti į ląstelę), dabar ši nano technologija dalyvauja genų indžinierijoje.
 TF Plus - 1 dalis TFClassic, 2 dalys TF Tri-Factor ir fitomoduliatoriai(adjuvantai,betaglukanai (medžiagos, kurios aktyvina makrofagų judėjimą).
Išsamesnė informacija pateikiama daktaro Viljamo Dž. Cheneno  monografijose „Transfer Factor Plius“ (1.3).

17. Ar yra skirtumas tarp Transfer faktorių injekcijų ir geriamųjų kapsulių?
Transfer faktoriai injekcijoms gaunami iš kraujo, tuo tarpu geriamieji Transfer faktoriai pagaminti iš priešpienio. Nepriklausomai nuo vartojimo būdo (injekcijų ar kapsulių), Transfer faktoriai yra aktyvūs  ir jų teigiamo poveikio efektyvumas organizmui yra maždaug vienodas.Bet šie preparatai yra injekciniai,t.y.tiesiu keliu patenka į kraują.Fiziologiškai,tai nepriimtina,ir iššaukia kai kuriuos šalutinius reiškinius,kaip karštine ir kt. Tačiau geriamuosius Transfer faktorius galima vartoti kasdien be jokių nepatogumų, susijusių su injekcijomis, todėl šis būdas saugesnis.    

18. Ar Transfer Factor  arba Transfer Factor Plius padės  įveikti mano ligą?
Kompanijos produktai, kuriuose yra Transfer Factor XF, skiriami normaliai žmogaus imuninės sistemos funkcijai, svarbiausiam bendrosios sveikatos komponentui palaikyti. Moksliškai įrodyta, kad mūsų imuninės sistemos būklė ir adaptavimosi rezervai, padedantys išsaugoti sveikatą, yra glaudžiai susiję.
Stipri imuninė sistema padeda išvengti ligų bei tausoti ir atkurti ligos pakirstą sveikatą.

19. Kaip Transfer faktoriai reaguoja į šilumą?
Transfer faktoriai pasterizuojant nepraranda aktyvumo. Tačiau rekomenduojama Transfer Factor XF laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Literatūra
1. Hennen W.J. Enhanced Transfer Factor. Pleasant Grove: Woodland Publishing; 2000.
2. Hennen WJ. Transfer Factor. Pleasant Grove: Woodland Publishing; 1998.
3. Уильям Дж. Неннен. Трансфер Фактор Плюс. Типогрaфия СО


Transfer Factor® Classic


Transfer Faktoriai- tai molekulės, kurios atstato ir sustiprina mūsų imuninę sistemą. JAV kompanija 4Life naudoja patentuotą gavybos procesą (JAV patento Nr. 4816563) Transfer Factor molekulėms iš karvės priešpienio išgauti. Šios imuninės informacines molekules padeda imuninei sistemai  efektyviau atpažinti, reaguoti ir prisiminti galimas grėsmes sveikatai.


Transfer Factor® Classic natūralių kilerių (NK ląstelių) aktyvumą padidina 204% *.
Transfer Factor® Classic gali buti naudojamas kompleksinėje bei monoterapijoje  

      įvairių lokalizacijų infekcinės ir parazitinės ligos (bakterinės, virusinės, grybelinės ir žmogaus parazitų (pirmuonių bei kirmėlių) sukeltos ligos;
      piktybiniai navikai;
      autoimuniniai, alerginiai susirgimai ir endokrininės sistemos sutrikimai;
      pirminis ir antrinis imunodeficitas;
      ligos, dėl kurių sutrinka imuninės sistemos funkcijos.


Sudėtis: Patentuotas koncentratas Transfer Factor XF® iš karvių priešpienio,  200 mg 1 kapsulėje.

Dozavimas: rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 3 kartus per dieną (valgio metu). Kursas varijuojamas priklausomai nuo patologijos tipo ir būklės sunkumo (nuo 10 dienų iki kelių mėnesių).


Šalutinis poveikis: nenustatytas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje šaltoje vietoje.

Tinkamumo laikas: tinka iki ant pakuotės apačios nurodyto mėnesio pabaigos.

Nevartoti: jeigu pakuotė yra nehermetiška, sugadintos apsauginės plombos arba pasibaigęs vartojimo laikas, nurodytas ant pakuotės.

Produkto Nr. (Item#) 24080

Notifikuota Lietuvoje: Valstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba prie Sveikatos Apsaugos ministerijos  http://www.vvspt.lt/maisto-papildai/index.php?search=&page=360
Gamintojas: © 4Life Research JAV, LLC

Importuotojas: 4Life Research Netherlands B.V.,Ulgersmaweg 47B, 9731 BK Groningen, Nyderlandai

Pakuotėje: 90 kapsulių
* Bandymo rezultatai gauti aklo tyrimo metu, kuris buvo atliktas Rusijos Medicinos Mokslų akademijoje, vadovaujant Dr.  Anatolijaus Vorobjovo.

Komentarų nėra: